کارشناسی پراید در کرج

کارشناسی پراید کمک بزرگی به خریداران است. با بررسی تمام قطعات خودرو پراید و یافتن مشکلات خودرو، کارشناسان خودرو می توانند به بهترین نحو به خریدار در خرید بهترین خودرو کمک کنند. در این مقاله برای شما اطلاعاتی در مورد تشخیص رنگ پراید آورده ایم؛ شما می توانید با کارشناسی پراید ، کارشناسی شاسی پراید و کارشناسی ستون خودروی پراید آشنا شوید. همچنین مجموعه ای از مقالات قبلی این سایت شامل مقالاتی درباره ی کارشناسی خودرو در کرج و تشخیص رنگ خودرو در کرج است که می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از این مقاله ها کمک بگیرید.

کارشناسی پراید

کارشناسی پراید در کرج به چه صورت انجام می شود؟

ضخامت رنگ بدنه روی پراید به قدری پایین است که کارشناسان برای کارشناسی پراید و اطمینان از سالم بودن رنگ بدنه باید دو بار و در برخی موارد سه بار آن را بررسی کنند. در تشخیص رنگ پراید بدنه خودرو نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت دارد. بنابراین، توصیه می شود اگر واقعا قصد خرید دارید قبل از آن حتما کارشناسی پراید انجام دهید و خودرو را کامل بررسی کنید تا از ضرر مالی و جانی جلوگیری کنید. کارشناسی پراید یکی از مهمترین کارشناسی ها نسبت به هر خودروی دیگری است چرا که این خودرو پرفروش ترین و پرطرفدارترین خودرو در بین اکثر مردم است.

امروزه برای تشخیص رنگ پراید و تشخیص رنگ و بدنه خودرو دیگر خودرو ها؛ ابزارهای قدرتمند و به روزی وارد بازار شده است. کارشناس خودرو باتجربه باید بتواند از این ابزارها برای تشخیص رنگ بدن به خوبی استفاده کند. یکی از بخش های اصلی کارشناسی پراید ، کارشناسی شاسی پراید است که در ادامه به آن اشاره کرده ایم.

مقالات مرتبط  اگه از کارشناس خودرو مطمئن کمک نگیری،ممکنه سرت کلاه بره!

کارشناسی شاسی پراید

همانطور که می دانید یکی از مهمترین قطعات خودرو شاسی خودرو آن است که در کارشناسی پراید نیز به آن توجه زیادی می شود. بخش عمده ای از تشخیص رنگ پراید بررسی ستون ها و شاسی پراید است.

به دلیل اهمیت بالای ستون های خودرو کارشناس خودرو پس از بررسی شاسی به سراغ ستون های خودرو می روند. کارشناسی پراید به قدری پیچیده است که نیاز به مهارت های بالایی دارد و توصیه ما به شما کمک گرفتن از یک کارشناس خودرو ماهر است و گول افراد به ظاهر کارشناس را نخورید.

کارشناسی خودرو پراید در کرج

کارشناسی ستون پراید

ستون های ماشین پراید کجاست؟ چگونه می توانم ستون های ماشین را پیدا کنم؟ ستون ها جزء اصلی خودرو هستند. اتصال سقف و بدنه خودرو را ستون خودرو می گویند. ممکن است تعجب کنید که چرا بررسی ستون در کارشناسی پراید اینقدر مهم است. در پاسخ به این سوال باید بگویم: بازرسی ستون خودروها به دلیل جایگاهی که دارد بسیار حساس است.

ستون ها، سر و بدن سرنشین دقیقاً در یک راستا قرار دارند و در صورت عدم بررسی دقیق می توانند باعث تلفات جانی شوند. این مقاله به جزئیات پراید و ستون ها و شاسی آن می پردازد. اگر می خواهید در مورد تشخیص رنگ شدگی پراید بیشتر بدانید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کارشناسی خودرو پراید در کرج

کارشناسی رنگ و بدنه پراید

ما در کرج کارشناس رنگ خودروهای پراید را با دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال نقطه به نقطه بررسی می کنیم و بعد از آن موم درها را بررسی می کنیم و به راحتی موم فابریک و غیر فابریک را تشخیص داده می شود. شاسی به طور کامل بررسی می شود و در نهایت کارشناس خودرو به جمع بندی از کارشناسی پراید می پردازد.

مقالات مرتبط  کارشناسی خودرو دست دوم در کرج

کارشناسی فنی پراید

در کارشناسی پراید موتورهای پراید از نظر تراکم، روغن سوزی و روغن ریزی بررسی می شوند، صدای موتور از نظر بلبرینگ یا سایر مسائل فنی بررسی می شود، هزینه ها برآورد و به مشتری اعلام می شود. با استفاده از دیاگ خطاها تشخیص داده می شود و خطاهای فنی و الکتریکی بررسی می شود.

تاریخچه خودرو پراید

افراد کمی هستند که تا به حال در یک پراید ننشسته باشند. پراید یک خودروی اقتصادی است که تولید آن در کره جنوبی آغاز شد و در سال 1372 توسط شرکت سایپا در ایران راه اندازی شد. تقریبا هر سال می شنویم که تولید پراید متوقف می شود، اما هرگز این اتفاق نمی افتد.

پراید بیش از 20 سال است که در ایران در مدل های مختلف تولید می شود. پراید پس از پیکان قدیمی ترین خودروی موجود در بازار ایران است و تنها مدت کمی است که تولید آن متوقف شده است.

پراید در اصل توسط شرکت مزدا ژاپن و به درخواست شرکت مادرش فورد طراحی شد. این خودرو که از سال 1986 تا 1993 تولید شد، اولین خودرویی بود که با نام مزدا 121 در ژاپن و توسط شرکت فورد در آمریکای شمالی با نام فورد فستیوا به فروش رسید.

در کرج کارشناس می توانید به راحتی ماشین مورد نظر خود را با هزینه کم کارشناسی کنید تا با خیال راحت بتوانید اقدام به خرید و فروش آن کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام کرج کارشناس
ما را در اینستاگرام دنبال کنید.